O societate a fost amendat cu 50.000 de lei de către comisarii Gărzii de Mediu Gorj, pentru că nu a respectat măsurile impuse în urma unui control. „Măsurile dispuse de autoritățile de mediu nu sunt opționale – acestea trebuie respectate! Comisarii Gărzii de Mediu Gorj au revenit pe un amplasament unde, în urma unui control […]

Citește articolul complet pe Impact in Gorj →