Filarmonica Pitești a încheiat oficial cea de-a 19-a stagiune în aplauzele unui public numeros, cu o sală plină și o atmosferă plină de energie. Ultimul concert indoor din acest sezon a adus pe scenă artiști de renume și momente de înaltă ținută artistică. Protagoniștii serii de încheiere au fost îndrăgita interpretă Paula Seling, dirijorul Petrea […]

The post Final de stagiune de răsunet la Filarmonica Pitești! Concert de excepție cu Paula Seling first appeared on Argeș TV.

Citește articolul complet pe Arges TV →