Accident teribil, ieri după-amiază, în faţa unui centru comercial din Timişoara! Un taximetrist a scăpat de sub control maşina pe care o conducea şi a intrat în plin în mulţimea de oameni care îşi aşteptau rândul la o patiserie. Şoferul le-a spus poliţiştilor că nu-şi aminteşte ce s-a întâmplat. Doi oameni au fost grav răniţi şi duşi la spital. 

Citește articolul complet pe Observator News →