O femeie în vârstă de 37 de ani, din municipiul București, urmărită internațional de autoritățile judiciare din Austria, a fost depistată de polițiștii giurgiuveni în cadrul unei acțiuni desfășurate pe linia persoanelor urmărite. Potrivit informațiilor furnizate de Inspectoratul de Poliție Județean Giurgiu, la data de 18 iunie, polițiștii din cadrul Serviciului de Investigații Criminale Giurgiu […]

Citește articolul complet pe Giurgiuveanul →