Primarul Caransebeșului, Felix Borcean, consideră că Spitalul Municipal a ajuns în prezent cea mai bună unitate medicală din județ. Într-un interviu acordat expressdebanat.ro, edilul a recunoscut că în activitatea unității sanitare au existat și probleme de-a lungul timpului, însă consideră că acestea nu pot umbri evoluția unității medicale. „Avem un spital despre care mulți încă […]
Felix Borcean: „Spitalul din Caransebeș este cel mai bun din Caraș-Severin”
Notele editorului
Primarul Caransebeșului, Felix Borcean, consideră că Spitalul Municipal a ajuns în prezent cea mai bună unitate medicală din județ. Într-un interviu acordat expressdebanat.ro, edilul a recunoscut că în activitatea unității sanitare au existat și probleme de-a lungul timpului, însă consideră că acestea nu pot umbri evoluția unității medicale. „Avem un spital despre care mulți încă […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

