FCSB a ratat transferul a doi mijlocași și a trecut la fapte pentru a-și întări, totuși, lotul. FCSB i-a ratat pe Stefan Pirgic și Enis Cokaj, doi mijlocași pe care i-a avut pe lista de transferuri, dar aceștia au semnat cu alte echipe. Prin vocea lui Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație, FCSB a anunțat …

The post FCSB trece la fapte după ce a ratat doi mijlocași: Roș-albaștrii au făcut anunțul appeared first on spotmedia.ro.

Citește articolul complet pe Spotmedia →