FCSB negociază transferul unui atacant. Prin vocea lui Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație, FCSB a anunțat că negociază transferul unui atacant „foarte scump”. Stoica a spus că FCSB încearcă din luna noiembrie a anului trecut să-i obțină semnătura. „Am început negocierile, dar e foarte scump. E jucătorul pe care din noiembrie tot încercăm să-l …
The post FCSB negociază transferul unui atacant cu care este convinsă că dă lovitura: „E foarte scump” appeared first on spotmedia.ro.

