Polițiștii din cadrul Poliției Orașului Săliștea de Sus au reținut, pentru 24 de ore, un tânăr de 25 de ani,cercetat pentru comiterea infracțiunilor de conducerea unui vehicul fără a deține permis de conducere, refuzul sau sustragerea de la prelevarea mostrelor…
Articolul Fără permis, băut și cu o mașină neînmatriculată. Tânăr de 25 de ani, reținut de polițiști apare prima dată în BAIA MARE TV.

