AȚI VĂZUT-O? La data de 21 iunie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Târgoviște au fost sesizați de către un bărbat, cu privire la faptul că sora sa, NEAGOE MARIANA ANDREEA în vârstă de 35 ani, a plecat de la Unitatea de Primiri Urgențe a Spitalului Județean de Urgență Târgoviște în jurul orei 20:30-21:00 și … Citește mai mult

Citește articolul complet pe Gazeta Dambovitei →