Circula o glumă despre cum văd extratereștrii planeta noastră. Era o imagine întunecată cu Terra și doar harta Statelor Unite era luminată. La atât se reducea Pământul pentru cei care ne priveau de la distanță. Pentru că, în filmele americane, interacțiunile dintre extratereștri și pământeni se petreceau doar în USA.
Pentru conservatorii fotbalului, harta planetei e luminată doar în Europa și America de Sud. Restul planetei este în întuneric. …
Extratereștrii conservatori și Lumea Nouă a fotbalului
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Circula o glumă despre cum văd extratereștrii planeta noastră. Era o imagine întunecată cu Terra și doar harta Statelor Unite era luminată. La atât se reducea Pământul pentru cei care ne priveau de la distanță. Pentru că, în filmele americane, interacțiunile dintre extratereștri și pământeni se petreceau doar în USA.
Pentru conservatorii fotbalului, harta planetei e luminată doar în Europa și America de Sud. Restul planetei este în întuneric. …
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

