Dacă Primăria Tulcea va semna contractul de finanţare  cu Ministerul Dezvoltării privind extinderea reţelei de gaze naturale din municipiu până în luna septembrie, atunci proiectul va fi scos la licitaţie până în luna decembrie, a declarat pentru Ziarul „Delta” primarului Ştefan Ilie. Deocamdată, săptămâna viitoare va fi supus votului consilierilor locali un proiect de hotărâre […]

Citește articolul complet pe Delta →