Sâmbătă, de la ora 14:45, la Kanal D, emisiunea „ROventura” invită telespectatorii într-o nouă călătorie captivantă, de această dată în inima Moldovei. Gazdele emisiunii, George Mihai și Andreea Străvoiu, poposesc la Târgu Ocna, una dintre cele mai pitorești așezări de pe Valea Trotușului, pentru a le arăta românilor o destinație

Citește articolul complet pe Exclusiv News →