Eugen Tomac, europarlamentar şi fost candidat la postul de premier, a declarat, astăzi că președintele Nicușor Dan e conştient că o bună parte dintre români au aşteptări mult mai mari. El a mai adăugat că șeful statului „nu a fost şi nu este PSD-ist.” Declarația lui Eugen Tomac vine după ce în spațiul public și pe scena politică președintele României a fost acuzat că ține partea PSD-ului.

Citește articolul complet pe Wall-Street.ro →