Eric de Oliveira a intervenit telefonic, astăzi, la GSP Live. Despre Brazilia la Campionatul Mondial, controversa din jurul lui Neymar și o mare hibă a Selecao: „Dar dacă eliminăm Argentina, nu mai contează cine ia trofeul!”.
Fostul mijlocaș ofensiv de la Gaz Metan sau Pandurii se luptă cu orarul Mondialului: „Stau și până la 6 dimineața să mă uit la meciuri. E acest hype, competiția se joacă din 4 în 4 ani, nu putem rata. Până acum am ratat numai două meciuri”. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →