Rusia a anunțat că se retrage din concursul internațional de gimnastică de la Cluj și reclamă România la forul mondial de gimnastică, după declarațiile primarului Emil Boc, scrie r3media.ro. Federația Rusă de Gimnastică a anunțat, prin intermediul unui comunicat oficial, că măsura contravine deciziilor adoptate în luna mai de Federația Internațională de Gimnastică (FIG) și de […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →