Rusia a anunțat că se retrage din concursul internațional de gimnastică de la Cluj și reclamă România la forul mondial de gimnastică, după declarațiile primarului Emil Boc. Federația Rusă de Gimnastică a anunțat, prin intermediul unui comunicat oficial, că măsura contravine deciziilor adoptate în luna mai de Federația Internațională de Gimnastică (FIG) și de Uniunea […]

Citește articolul complet pe R3media →