Emoții pentru elevii de gimnaziu! Absolvenii clasei a opta au susținut astăzi examenul la Limba și Literatura Română în cadrul Evaluării Naționale. Elevii din Gorj spun că subiectele de la prima probă nu le-au creat probleme și se așteaptă la note bune. În funcție de notele pe care le vor obține își vor putea alege …
Articolul Elevii de gimnaziu au intrat în febra examenelor apare prima dată în Gorj Tv.

