Viceministrul de externe al Kazem Gharibabadi a declarat marţi că negocierile tehnice care au avut loc în Elveţia între delegaţiile Iran şi Statele Unite ale Americii s-au încheiat cu crearea a patru grupuri de lucru şi că următoarea fază va implica un comitet de nivel înalt, informează EFE.

Citește articolul complet pe Bursa →