Invitat la podcastul GSP „2 la 1”, ediția #36, Edi Iordănescu a povestit cum legendarul antrenor Carlo Ancelotti l-a lăsat mască într-un dialog: „E primul antrenor care mi-a spus asta”.
În urmă cu câțiva ani, Iordănescu participa la ședințele de pregătire susținute de Ancelotti. Atunci, Edi era selecționerul României, iar italianul activa la Real Madrid. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →