O româncă în vârstă de 39 de ani și-ar fi ucis fiica, după care și-a pus capăt zilelor! Scena parcă desprinse dintr-un film de groază a avut loc într-un apartament din Torino, iar descoperirea cutremurătoare a fost făcută de fiica cea mare a femeii. Imaginile care te vor lăsa fără cuvinte!
Ea este Mihaela, femeia care și-ar fi ucis fiica de 14 ani, apoi și-a luat viața. Imagini cu puternic impact emoțional
Notele editorului
O româncă în vârstă de 39 de ani și-ar fi ucis fiica, după care și-a pus capăt zilelor! Scena parcă desprinse dintr-un film de groază a avut loc într-un apartament din Torino, iar descoperirea cutremurătoare a fost făcută de fiica cea mare a femeii. Imaginile care te vor lăsa fără cuvinte!
Citește și aceste articole
Kfetele
Cine este Mihaela, femeia care și-ar fi ucis fiica de 13 ani, apoi și-a luat viața
23 iunie 2026
Obiectiv Vocea Brailei
Româncă din Italia, suspectată că și-a ucis fiica de 13 ani, iar apoi s-a sinucis
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

