Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Golazo →„E bizar că n-avem stadion” Mihai Stoica explică de ce FCSB nu poate să vândă abonamente: „Ce aș putea să le spun suporterilor?”
Notele editorului
Mihai Stoica (61 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a explicat de ce gruparea bucureșteană nu poate pune abonamente în vânzare.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

