Rusia va face demersuri pentru ca România să rămână fără dreptul de a mai găzdui turnee internaționale de gimnastică, a declarat vineri ministrul rus al sportului și președintele Comitetului Olimpic Rus, Mihail Degtyarev, citat de agenția de știri TASS. Declarația oficialului rus vine în contextul în care primarul din Cluj-Napoca, Emil Boc, a anunțat miercuri […]

Citește articolul complet pe News 20 →