Polițiștii au observat o motocicletă care se deplasa haotic pe drumul național DN2E, în localitatea Poieni-Solca și au făcut semnal de oprire, dar conducătorul a refuzat. iar polițiștii au intrat în urmărire și au reușit interceptarea motocicletei. Vehiculul, neînmatriculat, era condus de o tânără de 16 ani fără permis, care avea ca pasager o tânără de 17 ani.

The post Două adolescente urmărite de poliție în timp ce conduceau o motocicletă neînmatriculată pe DN2E, în zona Poieni-Solca appeared first on NewsBucovina.

Citește articolul complet pe News Bucovina →