Doi bărbați, de 35 și 39 de ani, au fost prinși de polițiștii antidrog și procurorii DIICOT în timp ce ridicau un colet trimis din Olanda, care conținea aproximativ patru kilograme de substanțe psihoactive. Potrivit Inspectoratului General al Poliției Române, anchetatorii au stabilit că, în cursul lunii iunie, bărbatul de 39 de ani ar fi […]
Doi bărbați, prinși când ridicau un colet cu 4 kg de droguri din Olanda. Unul a fost arestat preventiv
Notele editorului
Doi bărbați, de 35 și 39 de ani, au fost prinși de polițiștii antidrog și procurorii DIICOT în timp ce ridicau un colet trimis din Olanda, care conținea aproximativ patru kilograme de substanțe psihoactive. Potrivit Inspectoratului General al Poliției Române, anchetatorii au stabilit că, în cursul lunii iunie, bărbatul de 39 de ani ar fi […]
Citește și aceste articole
Renasterea Banateana
Captură uriașă de droguri pe Autostrada A1. Canabis și cocaină ascunse într-o mașină
6 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

