Un grup de 23 de liberali, care se intitulează „facțiunea conservatoare din cadul PNL”, au semnat o declarație în care susține că ultimatumul dat unor membri ai PNL, de a demisiona din partid, este lipsit de temei staturar întrucât este invocat încălcarea unor reguli, fără ca acesea din urmă să fie menționate explicit. Ei susțin […]

Citește articolul complet pe News 20 →