Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Click →Dinamo va lansa propria înghețată. Marca a fost deja înregistrată la OSIM
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Dinamoviștii din țara noastră vor avea oportunitatea de a savura un produs la care poate că puțini s-ar fi așteptat până acum. În încercarea de a aduce brandul Dinamo mai aproape de suporterii săi, clubul a decis să înregistreze la OSIM marca „DINAMOVISTA – ÎNGHEȚATĂ DE MECI”.
Citește și aceste articole
News.ro
Clubul de fotbal Dinamo va lansa propriul produs: DINAMOVISTA – ÎNGHEŢATĂ DE MECI
27 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

