Dinamo este foarte aproape de al șaptelea transfer al verii. Andrei Nicolescu, președintele clubului, a anunțat că un atacant din străinătate va ajunge duminică seară în cantonamentul din Kielce, iar dacă va trece cu bine vizita medicală, va semna contractul.
Oficialul dinamovist a dezvăluit că noul vârf are 24-25 de ani, iar suma de transfer este mai mică de 500.000 de euro. Prezentarea oficială este așteptată în următoarele ore. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →