Ministra intermiară a Mediului, Diana Buzoianu, a criticat, într-o postare pe rețelele sociale, faptul că Romsilva a propus o organigramă centrală cu mai multe posturi de conducere, deși instituția ar fi trebuit să propună o modalitate prin care să reducă numărul de posturi. Diana Buzoianu a transmis, într-o postare pe Facebook, că Romsilva are obligația […]

Citește articolul complet pe Gândul →