Pornind de la discuția pe tema proiectului de lege a salarizării unice, pentru care unii bugetari au ieșit deja în stradă, ministrul Economiei a dezvăluit în direct la ”Botoșăneanul TV” că la instituția pe care o conduce sunt mai mulți angajați cu o retribuție mai mare decât a sa.

Citește articolul complet pe Botosaneanul →