FOTO Facebook FCSB, 23 februarie 2026Alexandru Pantea va evolua în sezonul viitor în Grecia, după ce FCSB a decis să îl împrumute, mutarea urmând să includă și o opțiune de transfer definitiv. FCSB continuă să își restructureze lotul înaintea noului sezon, iar Alexandru Pantea este unul dintre jucătorii care părăsesc formația bucureșteană. Anunțul a fost făcut de Mihai Stoica, președintele […]

Citește articolul complet pe România Liberă →