
Am votat „NU”. Pentru că nu am putut gira un Premier, Adrian Veștea, care a declarat că va continua măsurile nocive ale Guvernului Bolojan, un Guvern dezastruos, care a împins inflația la 11%, a afectat grav consumul intern și a dus la scăderea puterii de cumpărare a românilor, lovind direct în familii și în mediul […]

