Procurorii DNA Militar au ridicat telefoanele șefului Armatei prin ordonanță de ridicare silită și ordonanță de percheziție corporală. Polițiștii au controlat corporal și ofițerul lui Gheorghiță Vlad ca să obțină telefoanele. 

Articolul De ce nu și-a primit șeful Armatei telefoanele înapoi. Ce a cerut Gheorghiță Vlad instanței și de ce a pierdut apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →