„Am vrut să construim un loc în care copilul își dorește să învețe mai mult decât își dorește părintele”, spune Adriana Vlăduț, fondatoarea centrului „Hai la meditații” din Oradea. Află de mai jos care e povestea primului centru de limba română din Oradea pentru clasele V-VIII și ce servicii oferă!

Citește articolul complet pe Bihoreanul →