Andreea Marin, una dintre cele mai apreciate vedete din România, a vorbit despre modul în care reușește să își mențină silueta după ce a slăbit aproximativ 20 de kilograme. Așa cum și-a obișnuit publicul de-a lungul anilor, fosta „Zână a Surprizelor” a vorbit deschis despre obiceiurile sale alimenta

Citește articolul complet pe Click →