Gazeta de Cluj a intrat în posesia unor documente care ridică semne de întrebare serioase asupra modului în care funcționează piața energiei din România și asupra eficienței instituțiilor care ar trebui să o supravegheze. La aproape două decenii după ce clasa politică promitea că va elimina influența „băieților deștepți” din energie, realitatea din piață pare […]

Articolul Cum au plătit românii energie de 100 de ori mai scumpă „băieților deștepți” în luna aprilie apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

Citește articolul complet pe Gazeta de Cluj →