Polițiștii din Capitala au efectuat miercuri, 24 iunie, două percheziții domiciliare într-un dosar de înșelăciune în care o femeie de 72 de ani ar fi fost păgubită de peste jumătate de milion de lei. Suspecți sunt trei bărbați care s-ar fi dat drept polițiști și reprezentanți ai BNR.

Citește articolul complet pe Adevărul →