În emisiunea Marius Tucă Show, artistul Damian Drăghici a povestit cum a început să cânte de la o vârstă foarte mică. Urmărește aici, integral, emisiunea Marius Tucă Show. Artistul spune că a urcat pe scenă încă de la 11 ani și a cântat în hoteluri, restaurante și la nunți. El își amintește că a muncit […]

Citește articolul complet pe Gândul →