CSM Oradea își consolidează proiectul pe termen lung în polo pe apă, după ce a prelungit contractele a doi dintre tinerii săi jucători importanți, Tommaso Ștefan Insinna și Darian Luncan. Cei doi vor continua la club cel puțin până în vara anului 2028, într-un demers care vizează stabilitatea lotului și dezvoltarea generației tinere.

Citește articolul complet pe Bihoreanul →