În Pastila sa editorială de marți, 23 iunie, gazetarul Ion Cristoiu vorbește despre „imbecilul exercițiu de orgoliu al lui George Simion”, scrie gandul.ro. „Indiscutabil, ziua de ieri încheiată cu cădere în Parlament a Guvernului, vestea a avut doi eroi, un erou, doi câștigător, doi învingători, un așa-zis învingător. Persoana lui George Simion, care a dovedit […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →