Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →Crede că AUR ar trebui să vină la guvernare. „Poate așa va fi lapte și miere”
Notele editorului
Primarul PSD al municipiului Motru spune că AUR ar trebui lăsat la guvernare, pentru a arăta ce poate face. “ Dacă lumea vrea AUR pe masă, în casă, de ce să nu lăsăm să aibă AUR și la guvern. Să aibă un guvern de aur, că poate așa va fi lapte și miere” afirmă Cosmin […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

