Potrivit Direcției de Sănătate Publică încă se înregistrează infectări cu SARS Cov 2- COVID -19. Anul trecut aproape 700 de persoane s-au infectat, iar 6 persoane au decedat în urma infectării. Deși au scăzut cu fiecare an, infectările cu SARS Cov 2- COVID- 19 nu au dispărut, exact cum estimau specialiștii în sănătate acum câțiva […]
The post Covid? Încă prezent în județ! Aproape 700 de oameni s-au infectat, iar 6 au decedat appeared first on Bistrițeanul.ro.

