„N-a lipsit mult să ne trezim cu cel mai comic guvern din istorie. Dacă nu se încăpățîna George Simion să pună condiții, am fi avut o adunătură ministerială demnă de spectacole de revistă, de glumele de berărie sau de pariuri năstrușnice. Ce ne spune asta? Că PSD-ul și „mărunțișul” politic, zis Opoziție, și cu Nicușor […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →