Primarul municipiului Buzău, social-democratul Constantin Toma, a declarat luni, pentru Agerpres, că speră ca guvernul propus de Adrian Veştea să nu fie votat, considerând că „formula este una încropită cu oameni care nu sunt la nivelul funcţiilor nominalizate”, transmite Agerpres. „Este o formulă care nu poate ajuta ţara în niciun fel, pentru că este o […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →