Premierul Ilie Bolojan a făcut din sporul de la stat o monedă de schimb pentru reformele europene întârziate. Un ordin semnat de el ca ministru interimar al Energiei, publicat aseară în Monitorul Oficial, prevede că angajații Direcției generale de investiții pot primi o majorare a salariului de bază de până la 40%, însă doar dacă […]

The post Condiția pusă de Bolojan ca salariile de la Ministerul Energiei să crescă. Angajații pot primi 40% în plus appeared first on Puterea.ro.

Citește articolul complet pe Puterea →