concert-in-aer-liber-al-filarmonicii-de-stat-targu-mures-la-deschiderea-sezonului-estival-de-la-sovata

Filarmonica de Stat Târgu Mureș va fi cea care va deschide sezonul estival de la Sovata în acest an, vineri, în data de 26 iunie, cu un concert susținut în aer liber la Lacul Ursu. Concertul va începe la ora 19:30 și va avea acces gratuit. Cei interesați vor putea privi concertul atât de pe …

Citește articolul complet pe Info Mures →