Deputatul PSD de Satu Mare și președintele organizației județene a partidului, a participat la „Zilele Tradițiilor Culinare ale Slovacilor din Oaș”, unde a evidențiat rolul comunității slovace în păstrarea patrimoniului cultural și în consolidarea spiritului de conviețuire care definește județul Sat…

Citește articolul complet pe Gazeta de Nord-Vest →