Senatorul Cătălin Silegeanu nu a votat Guvernul Veștea, despre care spune că este „negociat la bucată și trecut printr-o vânătoare disperată de parlamentari”, construit pe programul fostului cabinet Bolojan. „Nu am votat Guvernul Veștea, plămădit din același sistem care a cotropit țara și a sărăcit populația. A venit în Parlament cu programul lui Bolojan preluat […]
Articolul COMUNICAT DE PRESĂ Senatorul Cătălin Silegeanu: „Eu nu trădez românii! Nu am votat Guvernul Veștea” apare prima dată în Banul Botosanean.

