Fabrica de Arme Cugir, filială a Companiei Naționale Romarm, a lansat procedura pentru proiectarea și execuția lucrărilor aferente proiectului de modernizare, reabilitare și retehnologizare a Obiectivului 11, investiție estimată la peste 17,85 milioane de lei fără TVA, finanțată din surse proprii provenite din majorarea capitalului social realizată cu fonduri alocate de la bugetul de stat. […]

The post Compania Națională Romarm investește aproape 18 milioane de lei pentru modernizarea, reabilitarea și retehnologizarea Fabricii de Arme Cugir first appeared on cele mai noi stiri si informatii din cugir.

Citește articolul complet pe Cugir Info →