Un nou exemplu de „civilizație românească” a fost surprins în Cluj-Napoca, unde un șofer și-a lăsat autoturismul chiar pe trecerea de pietoni, blocând accesul celor care încercau să traverseze în siguranță.Incidentul, surprins într-o zonă intens circulată din oraș, a stârnit nemulțumirea clujenilor,…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →