Stadiul fizic al lucrărilor pe A0 Nord, lotul 1 Joiţa – Corbeanca, se apropie de 63%, iar circulaţia s-ar putea deschide până la sfârşitul anului, dacă ritmul de lucru se menţine, a anunţat, vineri, directorul general al Companiei Naţionale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), Cristian Pistol, pe pagina sa de Facebook.
Circulația pe A0 Nord, lotul Joița-Corbeanca, s-ar putea deschide până la finalul anului. În ce stadiu sunt lucrările
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Stadiul fizic al lucrărilor pe A0 Nord, lotul 1 Joiţa – Corbeanca, se apropie de 63%, iar circulaţia s-ar putea deschide până la sfârşitul anului, dacă ritmul de lucru se menţine, a anunţat, vineri, directorul general al Companiei Naţionale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), Cristian Pistol, pe pagina sa de Facebook.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

